PODCAST & MUSICAST

Musicast V klobouku Petra Kocmana

Od května 2024 přichází na scénu Petr Kocman se svým zbrusu novým podcastem „Musicast V klobouku Petra Kocmana“. V tomto jedinečném musicastu se Petr setkává s různými hosty z hudební branže a přináší nové hudební zážitky a to i díky doprovodu živé kapely. Posluchači se mohou těšit nejen na zajímavé rozhovory, ale také na unikátní hudební vystoupení, kde Petr společně s hosty zazpívá několik písní. Musicast V klobouku Petra Kocmana není jen podcast, je to hudební zážitek, který si nesmíte nechat ujít. Musicast můžete sledovat na YouTube nebo si ho poslechnout v audio verzi na všech online platformách.

Podcast – Country je všechno, co se mi líbí

„Country je všechno, co se mi líbí“ je název pravidelného rozhlasového autorského pořadu, ve kterém zpěvák a hudebník ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Petr Kocman⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ představuje oblíbené písničky ze svého hudebního archivu.

Premiéra pořadu se vysílá každé pondělí od 20:00 – 21:00 na hudební stanici Country Rádio.

Zazní Country Music, která se prolíná s rockem, popem, jazzem, rock´n´rollem, blues, swingem, jižanským rockem a dalšími styly napříč žánry. Pokud byste rádi slyšeli, jak zpívá country třeba Eric Clapton, Bryan Adams, Lionel Richie, Bon Jovi, B.B.King, Sting, Tina Turner, Elton John a mnozí další, máte tu nejlepší příležitost!

Těšit se můžete i na pravidelné novinky z amerických hitparád, zajímavé vzpomínky a historky se známými českými i zahraničními osobnostmi, se kterými se autor pořadu setkal.